Overzicht docenten

Olga Abell
o.abell@msa.nl
Nederlands
Marjolein Admiraal
m.admiraal@msa.nl
Leerlingadministratie
Sara Arnold
s.arnold@msa.nl
Biologie, bionask
Geert van den Berg
g.berg@msa.nl
Drama, Mime / Cultuurcoördinator
Ton Bezem
t.bezem@msa.nl
Rekenen
Mandy Bultink
m.bultink@msa.nl
Frans
Dani Cuypers
d.cuypers@msa.nl
Frans
Gijs van Dijk
g.dijk@msa.nl
Muziek
Margit Dittmar
m.dittmar@ivko.msa.nl
Duits
David Dotulung
d.dotulung@msa.nl
Geschiedenis
Jonathan van der Elst
j.elst@msa.nl
Lichamelijke opvoeding
Ignace van den Ende
i.ende@msa.nl
Geschiedenis / Kunstgeschiedenis
Saffron den Enting
s.enting@msa.nl
Engels
Maureen Gefken
m.gefken@msa.nl
Dans
Jasper de Graaf
Lichamelijke opvoeding
Lichamelijke opvoeding
Margret de Groot
m.groot@msa.nl
Duits
Martin de Haan
m.haan@msa.nl
Wiskunde
Linda Hartman
l.hartman@msa.nl
Receptie en Beeldend
Camilla Heath
c.heath@msa.nl
Engels
Thijs van Heelsbergen
t.heelsbergen@msa.nl
Nederlands
Olaf Heinicke
o.heinicke@msa.nl
Economie
Esther den Hollander
e.hollander@msa.nl
Nederlands
Kyra van Hoof
k.hoof@msa.nl
Ouder en kind adviseur
Jelka Hopster
j.hopster@msa.nl
Roostermaker
Nick Jansen
n.jansen@msa.nl
Concierge (MBO ped dienstverlening)
Sven Jansen
s.jansen@msa.nl
Systeembeheerder
Hamid Kamalifar
h.kamalifar@msa.nl
Beeldende Vorming (Handvaardigheid) en
Leraarondersteuner HV
Brigitte Kok
b.kok@msa.nl
Conciërge / Receptioniste
Linda Kok
l.kok@msa.nl
Tekenen
Marlies Koorn
m.koorn@msa.nl
Handvaardigheid
Wendy Krol
w.krol@msa.nl
Zorgcoördinator
Janneke Kuik
j.kuik@msa.nl
Receptioniste
Neline Kuipers
n.kuipers@msa.nl
Geschiedenis
Marije Lavertu
m.lavertu@msa.nl
Directie assistent / Webmaster / Leerlingen-administratie
Kees Lazonder
k.lazonder@msa.nl
NASK
Elles Lelieveld
e.lelieveld@msa.nl
Economie
Jacqueline Liesdek
j.liesdek@msa.nl
Beeldende Vorming (Tekenen)
Francis Meijer
f.meijer@msa.nl
Drama
Hanan Nouri
h.nouri@msa.nl
Maatschappijleer
Frans Oudshoorn
f.oudshoorn@msa.nl
Pedagogisch conciërge
Micaela Retz
m.retz@msa.nl
Engels
Marie Mart Roijackers
m.roijackers@msa.nl
CKV kunst algemeen
Milton Rudge
m.rudge@msa.nl
Engels
Oumaima Salmoun
o.salmoun@msa.nl
Nederlands
Koen Schaap
k.schaap@msa.nl
Maatschappijleer / Adjunct-directeur
Ninette Schostack
n.schostack@msa.nl
Fotografie
Petra Seijn
p.seijn@msa.nl
Directie secretaresse / Leerlingadministratie
Jos Spieker
j.spieker@msa.nl
Conciërge
Gerde Spierings
g.spierings@msa.nl
Wiskunde
Jacinth Sprenger
j.sprenger@msa.nl
Ambulant Begeleider (Trajectklas) / Altra
Saskia Steenbakkers
s.steenbakkers@msa.nl
Film
Hanne Toet
h.toet@msa.nl
Wiskunde
Jolle Mijs Vegter
j.vegter@msa.nl
Biologie, bionask
Anne Marie van der Vlies
a.vlies@msa.nl
CKV kunst algemeen
Kim Wannet
k.wannet@msa.nl
Directeur
Anneke Willemsen
a.willemsen@msa.nl
Handvaardigheid / Mode Keramiek
Maaike de Witte
m.witte@msa.nl
Geschiedenis
Marleen van der Wolde
m.wolde@msa.nl
Drama
Linda Wolf
l.wolf@msa.nl
Leerlingen-administratie / Verzuimcoördinator